Liigu sisu juurde

Pliidid

Pliidi tööpõhimõte

Pliidid sobivad toiduvalmistamiseks ja kütmiseks maja talvel . . . jäätmete toode, mis on tavaliselt ära visata ja mis seetõttu on võimalik saada tasuta või nominaalse kulu. (Tõsi, mitte igaüks elab mugavalt lähedal saeveski , kuid sama vastuväide kehtib ka paljude teiste alternatiivsete võimu. Mitte igaüks on oja voolab läbi oma vara elektrit või hoiab karja andma sõnnikust metaani. Me peame kasutada mis tahes vahendeid on meile kättesaadav.)

Pliidid ja saepuru põletab korralikult vaid spetsiaalselt ehitatud ahi, mis on väga lihtne teha ja maksab peaaegu midagi. Kütuse alati tuled vaid ühe mängu sellise üksuse ja saab hoida õhevik pikka aega, 6, 8 või isegi 12 tundi soovi-absoluutselt mingit suitsu, ei puhuriga või Fanning ja ei tankimine.

Kui valgustatud, nagu pliidid põleb kuni kogu kütuse see sisaldab tarbitakse. Seda saab siis laadida ja valgustatud uuesti. Selline seade sobib, kus pidev soojus on vaja tundide kaupa ilma tähelepanu (pakkuda päev pikk kuuma veega, näiteks või hoida Haige tuba hubane ja soe läbi chill talve õhtul).

Et saepuru pliit, võtavad suure värvi saab eemaldada ülevalt ja lõigatud 2-tolline auk keskel põhja. Seadke konteiner kuni kolm jalad ja pliit on valmis. Vaid “tööriist” pead tegema oma põleti töö on sile ümmargune pulk või pikkuse veetoru, mis mahub läbi augu põhja saab. See peaks olema piisavalt pikk, et ulatuda 4 tolli üle can top serva kui võll on möödunud vertikaalselt läbi pliit ja selle alumine ots toetub maapinnale.

On äärmiselt oluline, et kütuse see pliit on kuiv. Kui see on veidi niiske, siis suitseta. . . ja kui see on väga niiske siis ei hakka üldse. Kuiv saepuru põletushaavu imeliselt hästi mõnikord isegi sinine leek-ja on täiesti suitsuvaba. See ei anna välja mõned suitsud, aga ega ruumis, kus ahi on kasutusel peavad olema hästi ventileeritud.

Laadida põleti, sisestage kinni või toru läbi augu põhja saab ja hoidke võll otse üles, kui te valada saepuru ümber. Iga nüüd ja siis, nagu te täitke mahuti vajutage kütuse maha-raskem, seda parem, et see tihe ja kompaktne. Kui saab täis, täielikult katma peal saepuru õhuke ja ühtlane kiht liiva või tuhka. Siis keera toru edasi-tagasi ja tõmmake see ettevaatlikult välja pakitud kütust. Sul on puhas auk-mis toimib korsten-paremale mass.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: